Назар аударыңыздар! ЕҰУ мемлекеттік білім гранттарының иегер талапкерлерінен (2019 жылғы 29 қазандағы № 475 бұйрығы) 2019 жылдың 20 желтоқсанына дейін хабарласуын сұрайды

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «2019-2020 оқу жылына арналған Қазақстан Республикасының жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында оқу үшін жоғары білімнің бас тартылған және білім беру гранттарын конкурспен бергеннен кейін қалған бос білім беру гранттарын тағайындау туралы» 2019 жылғы 29 қазандағы № 475 бұйрығы негізінде, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті төмендегі талапкерлерді 2019 жылдың 20 желтоқсанына дейін хабарласуын сұрайды. Мекен-жайы: Сәтпаев көшесі, 2 үй, 116 кабинет, қабылдау комиссиясы. Байланыс телефондары: +7 (7172) 709 562, + 7 775 342 1100.

Аталған мерзімде хабарласпаған талапкерлердің мемлекеттік білім грантының куәліктері Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне қайтарылады.

Білім гранттары иегерлерінің тізімі 

Аты-жөні

Білім беру бағдарламаларының тобы

1.

Абенова Аружан Кайраткызы

B052-Жер туралы ғылым

2.

Айтбай Берик Аманбайулы

B073-Сәулет

3.

Аққұл Мәди Маратұлы

B018-Шет тілі мұғалімдерін даярлау

4.

Амантай Бекжан Ерланұлы

B050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

5.

Асқар Ақниет Бауыржанқызы

B053-Химия

6.

Асылбекова Салтанат Асылбекқызы

B036-Аударма ісі

7.

Ахмединова Жанна Жанбекқызы

B053-Химия

8.

Әмір Дана Қамитқызы

B057-Ақпараттық технолгиялар

9.

Башкентаева Жазира Бахитжанкызы

B050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

10.

Бекзатова Акерке Манатовна

B053-Химия

11.

Дауан Жұлдыз Жұмабекқызы

B018- Шет тілі мұғалімдерін даярлау

12.

Елибаев Бекжан Жусипұлы

B052- Жер туралы ғылым

13.

Ербол Дана

B050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

14.

Ескулова Айым Қанатқызы

B050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

15.

Ешимбетова Асал Ниязимбатовна

B053-Химия

16.

Жақсылықова Нұргүл Аманқосқызы

B051-Қоршаған орта

17.

Жарылкасынов Арман Жалгасбекович

B050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

18.

Жуванышева Камила Адлетовна

B062-Электр техникасы және энергетика

19.

Ибраев Алихан Куатович

B057-Ақпараттық технологиялар

20.

Келімбет Айдын Сәбитқызы

B053-Химия

21.

Кенжалы Меруерт Айдосқызы

B046-Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі

22.

Кравцова Екатерина Андреевна

B036-Аударма ісі

23.

Қабылда Нұрсултан Абайұлы

B050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

24.

Қадыр Еңлік

B011-Информатика мұғалімдерін даярлау

25.

Қажымұрат Ғалымжан Асылбекұлы

B065-Автокөлік құралдары

26.

Қибат Санат Чапайұлы                      

B053-Химия

27.

Құралбай Азиза Бекболатқызы       

B050- Биологиялық және сабақтас ғылымдар

28.

Лес Айгерім Ерланқызы                    

B009-Математика мұғалімдерін даярлау

29.

Мағаз Азамат Беймбетұлы             

B050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

30.

Муратбекова Назира Адиловна      

B050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

31.

Мұрат Қадырәлі Талғатұлы        

B073-Сәулет

32.

Мүсәлі Әдемі Нұралықызы              

B057- Ақпараттық технолгиялар

33.

Мыңтай Данияр Маратұлы                 

B052- Жер туралы ғылым

34.

Нариман Аяжан Нұрланқызы             

B018- Шет тілі мұғалімдерін даярлау

35.

Нуржанова Жанеля Эльбрусовна    

B050- Биологиялық және сабақтас ғылымдар

36.

Оспан Алмаш Ерсанқызы       

B018- Шет тілі мұғалімдерін даярлау

37.

Өмірсерікова Аружан Әзілханқызы

B051- Қоршаған орта

38.

Парахатова Фариза Муратовна              

B050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

39.

Ракат Дінмұхаммед Ерланұлы                       

B057-Ақпараттық технологиялар

40.

Рахман Жанна Қайырбекқызы                       

B009- Математика мұғалімдерін даярлау

41.

Сабыр Алима Құралбайқызы                        

B050- Биологиялық және сабақтас ғылымдар

42.

Сағынғалиев Әділ Маратұлы                        

B057- Ақпараттық технолгиялар

43.

Сарсенбекова Назым Сарсенбеккызы

B052-Жер туралы ғылым

44.

Сәуірбай Салтанат Өркенқызы       

B050- Биологиялық және сабақтас ғылымдар

45.

Суннатулла Диана Акрамқызы

B018- Шет тілі мұғалімдерін даярлау

46.

Ташимова Саяжан Жабырайылқызы

B050- Биологиялық және сабақтас ғылымдар

47.

Темирбек Тимерлан Айдынович   

B050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

48.

Темірбеков Сержан Ерланұлы                      

B057- Ақпараттық технолгиялар

49.

Тлегенова Мадина Асылбековна    

B036-Аударма ісі

50.

Тугелбаев Нурхат Талгатович             

B063-Электр техникасы және автоматтандыру

51.

Тусупова Малика Әділзеиінқызы

B009- Математика мұғалімдерін даярлау

52.

Уразбаева Сымбат Исламиддинқи

B053-Химия

53.

Шамырат Дәурен Мұхтарұлы                       

B057-Ақпараттық технологиялар

54.

Шикай Биржан          

B039-Мәдениеттану

55.

Ширшикпаева Жұлдыз Еркинқызы

B050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

56.

Ысқақова Сымбат Өмірбекқызы     

B050- Биологиялық және сабақтас ғылымдар