9 номинанция бойынша аймақтық пән олимпиадасы өтеді: «Математика», «Физика», «География», «Биология», «Химия», «Сызу», «Сурет», «Дүниежүзі тарихы», «Адам, Қоғам, Құқық»

Құрметті 11-ші сынып оқушылары!

Сіздерді, Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті 2018 жылдың 10 ақпанында аймақтық пән олимпиадасына қатысуға шақырады.

Аймактық олимпиада мақсаты: Дарынды оқушыларға қолдау көрсету және шығармашылық қабілеттерін анықтау, Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу бағдарламалары бойынша ақпарат беру.

Аймақтық олимпиада 9 номинация бойынша өткізіледі («Математика», «Физика», «География», «Биология», «Химия», «Сызу», «Сурет», «Дүниежүзі тарихы», «Адам, Қоғам, Құқық»).

Олимпиада 2 этаптан тұрады:

1-этап – Олимпиаданы өткізу

2-этап – Жеңімпаздарды және жүлдегерлерді анықтау, марапаттау.

Олимпиадаға қатысқысы келетін оқушылар белгіленген үлгіге сәйкес тіркелуге міндетті. Тіркеу кезінде қатысушының толық аты-жөні, оқу орны, сыныбы, толық мекен-жайы, телефон нөмірі және басқа қажетті дербес деректерін көрсете отырып, тіркеу карточкасы шығарылады (1-қосымша).

Қатысушылардың өздерімен бірге: жеке куәлігі (түпнұсқа) немесе туу туралы куәлігі (мектептен алған фотосуреті бар анықтама) болуы қажет.

Әр қатысушы 1 олимпиадалық пән таңдай алады.

Олимпиадаға қатысуға тіркелудің соңғы мерзімі Олимпиаданың басталуына дейін 3 жұмыс күн бұрын аяқталады.

Олимпиаданың қорытындысы бойынша қазылар алқасы жеңімпаздарды анықтайды және әр номинация жеңімпаздарын 17 ақпанда Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің Бас ғимаратында марапаттайды.

Мекен – жайы: Қажымұқан көшесі, 13 А, Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ, Сәулет – құрылыс факультетінің ғимараты.

9.00-10.00 – Қатысушыларды тіркеу

10.00 – Олимпиаданың басталуы

Байланыс ақпараты:

E-mail: profenu@mail.ru

Кәсіптік бағдар беру және тестілеу орталығының бастығы:

Аралханов М.С., тел. 87172709450 (ішкі: 31-192)

 «Сызу» және «Сурет» пәні бойынша жауапты оқытушы: Дизайн кафедрасының профессоры

Кусебаев У.К.

Тел.: 87017139330

E-mail: kussebayev@mail.ru

«Дүниежүзі тарихы» және «Адам, Қоғам, Құқық»  пәндері бойынша жауапты оқытушы: Азаматтық-құқықтық пәндер кафедрасының магистр, аға оқытушысы

 Бимбетова Инна Константиновна,

Тел.: 87072108801,

E-mail: dayan001@mail.ru

Химия пәні бойынша жауапты оқытушы: Химимя кафедрасының магистр, аға оқытушысы

Тосмаганбетова Кулди Сулейменовна

Тел.: 87025890440, 87057821844

E-mail: tas2909@yandex.kz

Геграфия пәні бойынша жауапты оқытушы: Физикалық және экономикалық география кафедрасының магистр, аға оқытушысы

Оспанова Гулнар Шаймерденовна

Тел.: 87718368855,

E-mail: ospanova_14@mail.ru

Арықбаева Камшат Максутовна

Тел.: 87476208442,

E-mail: kama.maksut@mail.ru

Биология пәні бойынша жауапты оқытушы: Биология және геномика кафедрасының профессор м.а.

Дінмұхамедова Айгуль Салимжановна

Тел.: 87019181131,

E-mail: a.s.d.14@yandex.ru

Математика пәні бойынша жауапты оқытушы: Іргелі математика кафедрасының доценті

Искакова Айман Сериковна

Тел.: 87015266742,

E-mail: ayman7@mail.ru

Физика пәні бойынша жауапты оқытушы: Жалпы және теориялық физика кафедрасының магистр, оқытушысы

Талипова Динара Нурлановна

Тел.: 87012360432,

E-mail: d.talipova1729@gmail.com 

Ақпараттық хат